Pse na zgjodhet ne

Përparësitë e Fabrikës së Filmit Haoen

10-years-experience

Përvojat 10 vjeçare
Filmi mbrojtës Haoen është themeluar në vitin 2010, mbulon një sipërfaqe prej 10.000 metra katrorë fabrikë dhe fiton aq shumë vlerësime nga klientët tanë. Grupi ynë u certifikua nga ISO9001 dhe BSCI, dhe të gjithë filmat mbrojtës që prodhuam kishin çertifikime Rohs dhe SGS.

Equipment

Pajisje me precizion të lartë
Ne kemi prezantuar pajisjet më të mira mekanike nga Japonia dhe Korea, gjithashtu kemi punëtorinë profesionale jo-pluhur dhe instrumentin e saktë të inspektimit.

team

Ekipi i Specializuar 
Ne kemi një departament të specializuar R&D, punëtorë ekspertë prodhues dhe staf të lartë të Kontrollit të Cilësisë për të siguruar furnizimin e të gjitha llojeve të filmave mbrojtës me cilësi të lartë PE, PP, PET për blerësit në të gjithë botën.

price

Cmimi me i mire
Fabrika jonë kishte krijuar një marrëdhënie të fortë me furnizuesin e materialit në mënyrë që të mund t'ju japim çmimin konkurrues për të ndihmuar klientin tonë të fitojë biznes të mirë.

certification-ico

Certifikimi 
Grupi ynë u certifikua nga ISO9001 dhe BSCI, dhe të gjithë filmat mbrojtës që prodhuam kishin çertifikime Rohs SGS ose TUV.