Mbrojtja për çelik inox

Përshkrim i shkurtër:

Filmi mbrojtës ngjitës mbron aluminin, çelik inox ose sipërfaqen e pikturuar metalike gjatë gjithë fabrikimit, ruajtjes, montimit ose dërgesës.


Detaje të Produktit

Ekspozita jonë

Procesi i prodhimit

Logjistika e Paketimit

Shërbimi ynë i personalizuar

Etiketat e produkteve

Filmi i Mbrojtjes së Çelikut të Haining të Haoen është një mënyrë e përkohshme, por jashtëzakonisht efektive për të mbrojtur çelikun tuaj nga dëmtimi gjatë proceseve të fabrikimit, transportimit dhe instalimit, për të mbajtur të pandryshkshëm dhe për të mbrojtur vijën tuaj

Pavarësisht nëse është sipërfaqe me furça, pjekje të ndritshme ose pamje pasqyre, gjithmonë mund të gjeni një zgjidhje më të mirë me filmin mbrojtës të Haoen.

Specifikim:

Përdorimi Siguroni një pengesë mbrojtëse për gërvishtjet, shenjat, dëmtimet dhe papastërtitë gjatë procesit të përkuljes, shtypjes, shpimit, prerjes, shpimit, mullirit, formimit të rrotullës, transportimit dhe instalimit.
Materiali bazë Polietileni (PE)
Ngjitës Akrilik me bazë uji
Ngjyrë Transparente, blu, e bardhë, e zezë dhe e bardhë, jeshile etj.
Trashësia 30-150 mikronë Rekomandoni Trashësinë 35/45/50/70/80/100 mikronë
Gjerësia 100-1800 mm Rekomandoni Gjerësinë 1000/1100/1220/1250 mm
Gjatësia 100-2000 m Rekomandoni Gjatësinë 200m, 500m, 100m
180˚ Forca e lëvozhgës 20-500 g / 25 mm Përdoret gjerësisht 150/200/250/350 g / 25mm
Rezistenca në tërheqje Trasv> 8N / 25mm
Longi> 15N / 25 mm
Zgjatja Trasv> 300%
Longi> 180%
Printo Deri në 3 ngjyra

Aplikacion:

for metal stainless steel

 Video:


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • 无锡昊恩

  无锡昊恩1

  无锡昊恩2

  1. Ngjyra

  图片1

  2. Trashësia, gjerësia dhe gjatësia mund të personalizohen
  Trashësia: 25mic -150 mikronë
  Gjerësia: 200 mm-2000 mm
  Gjatësia: 20-2000m

  图片2

  3. Ngjitje e personalizuar

   Forca ngjitëse

  Shtrirja e aplikimit

  Extra Lartë

  Qilim, qilim automobilistik, profil alumini me bojë të shurdhër, profil i rërë i ashpër etj.

  I lartë

  petëzuar me përfundim mat, panel i përbërë prej alumini, fletë alumini e veshur me përfundim mat, panel me çelik të veshur me përfund mat, etj

  Mesatare

  fletë alumini e galvanizuar, çelik inox i lëmuar, fletë alumini e përfunduar në mulli, mermer artificial, profil çeliku plastik etj.

  Mesatar-i ulët

  Pllakë mobiljesh poliesteri, alumini i lëmuar, pllakë, fletë metalike e veshur me shkëlqim, sipërfaqe e kondicionerit dhe pajisje të ndryshme të shtëpisë etj.

  I ulët

  Fletë PVC, fletë ABS, pllakë çeliku e pasqyruar, alumini i anodizuar, pllakë plastike dhe shumë më tepër produkte me sipërfaqe me shkëlqim të lartë etj.
 • Produkte te Lidhura