Filmi Mbrojtja Anti-UV për Xhamat e Dritareve dhe Kornizat

Përshkrim i shkurtër:

Window Protection Film është një film polietileni i veshur me një ngjitës të lëvizshëm. Mbron dritaret dhe xhamat nga dëmtimi, gërvishtjet dhe papastërtitë. Rrotullat e filmave mbrojtës mund të përdoren gjithashtu për të mbajtur dritaret të sigurta dhe të sigurta gjatë ndërtimit ose rinovimit.


Detaje të Produktit

Ekspozita jonë

Procesi i prodhimit

Logjistika e Paketimit

Shërbimi ynë i personalizuar

Etiketat e produkteve

Filmi i Mbrojtjes së Dritareve të Haoen vepron si një pengesë mbrojtëse për dritaret tuaja nga elementë të ndryshëm.

Përdoret kryesisht për të mbrojtur xhamin nga gërvishtjet, dëmtimet dhe papastërtitë gjatë transportit dhe instalimit. Mbron deri në 60 ditë me heqje të pastër, duke mos lënë asnjë mbetje pas.

Sizes Madhësi dhe ngjyra të ndryshme janë në dispozicion për klientët për të zgjedhur.

● Vrimat dhe linjat mund të personalizohen për t'u çarë dhe prerë lehtë.

Function Funksioni anti-UV mund të personalizohet.

Specifikim:

Përdorimi Siguroni një pengesë mbrojtëse për gërvishtjet, shenjat, dëmtimet dhe papastërtitë gjatë procesit të prerjes, transportimit dhe instalimit.
Materiali bazë Polietileni (PE)
Ngjitës Ngjitës akrilik me bazë uji
Ngjyrë Transparente, blu, e bardhë, e zezë dhe e bardhë, jeshile etj.
Trashësia 30-150 mikronë Rekomandoni Trashësinë 40/50/80/90/100 mikronë
Gjerësia 100-1800 mm Rekomandoni Gjerësinë 600 mm, 1200 mm
Gjatësia 15-1000 m Rekomandoni Gjatësinë 50/100 m
180˚ Forca e lëvozhgës 10-500 g / 25 mm Përdoret gjerësisht 25/90/110 g / 25mm
Rezistenca në tërheqje Trasv> 8N / 25mmLongi> 15N / 25mm
Zgjatja Trasv> 300% Longi> 180%
Printo Deri në 3 ngjyra

Aplikacion:

for glass


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • 无锡昊恩

  无锡昊恩1

  无锡昊恩2

  1. Ngjyra

  图片1

  2. Trashësia, gjerësia dhe gjatësia mund të personalizohen
  Trashësia: 25mic -150 mikronë
  Gjerësia: 200 mm-2000 mm
  Gjatësia: 20-2000m

  图片2

  3. Ngjitje e personalizuar

   Forca ngjitëse

  Shtrirja e aplikimit

  Extra Lartë

  Qilim, qilim automobilistik, profil alumini me bojë të shurdhër, profil i rërë i ashpër etj.

  I lartë

  petëzuar me përfundim mat, panel i përbërë prej alumini, fletë alumini e veshur me përfundim mat, panel me çelik të veshur me përfund mat, etj

  Mesatare

  fletë alumini e galvanizuar, çelik inox i lëmuar, fletë alumini e përfunduar në mulli, mermer artificial, profil çeliku plastik etj.

  Mesatar-i ulët

  Pllakë mobiljesh poliesteri, alumini i lëmuar, pllakë, fletë metalike e veshur me shkëlqim, sipërfaqe e kondicionerit dhe pajisje të ndryshme të shtëpisë etj.

  I ulët

  Fletë PVC, fletë ABS, pllakë çeliku e pasqyruar, alumini i anodizuar, pllakë plastike dhe shumë më tepër produkte me sipërfaqe me shkëlqim të lartë etj.
 • Produkte te Lidhura