ACP (panel i përbërë prej alumini) Film Mbrojtës

Përshkrim i shkurtër:

Filmi mbrojtës ngjitës mbron aluminin, çelik inox ose sipërfaqen e pikturuar metalike gjatë gjithë fabrikimit, ruajtjes, montimit ose dërgesës.


Detaje të Produktit

Ekspozita jonë

Procesi i prodhimit

Logjistika e Paketimit

Shërbimi ynë i personalizuar

Etiketat e produkteve

Filmi i Mbrojtjes ACo (paneli i përbërë prej alumini) i Haoen vepron si një pengesë mbrojtëse për panelin tuaj të përbërë prej alumini nga elementë të ndryshëm.

Mund të mbrojë në mënyrë efektive sipërfaqen e paneleve të përbërë prej alumini nga gërvishtjet, dëmtimet dhe ndotjet gjatë transportit dhe instalimit.

Specifikim:

Përdorimi Siguroni një pengesë mbrojtëse për gërvishtjet, shenjat, dëmtimet dhe papastërtitë gjatë procesit të prerjes, shpimit, transportimit dhe instalimit.
Materiali bazë Polietileni (PE)
Ngjitës Akrilik me bazë uji
Ngjyrë Transparente, blu, e bardhë, e zezë dhe e bardhë, jeshile etj.
Trashësia 40-150 mikronë Rekomandoni Trashësinë 80 mikronë
Gjerësia 100-1800 mm Rekomandoni Gjerësinë 1020 mm
Gjatësia 15-1000 m Rekomandoni Gjatësinë 500/700 m
180˚ Forca e lëvozhgës 80-500 g / 25 mm Përdoret gjerësisht 60/140/250/480 g / 25 mm
Rezistenca në tërheqje Trasv> 8N / 25mm
Longi> 15N / 25 mm
Zgjatja Trasv> 300%
Longi> 180%
Printo Deri në 3 ngjyra

Aplikacion:

for metal ACP

Video:


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • 无锡昊恩

  无锡昊恩1

  无锡昊恩2

  1. Ngjyra

  图片1

  2. Trashësia, gjerësia dhe gjatësia mund të personalizohen
  Trashësia: 25mic -150 mikronë
  Gjerësia: 200 mm-2000 mm
  Gjatësia: 20-2000m

  图片2

  3. Ngjitje e personalizuar

   Forca ngjitëse

  Shtrirja e aplikimit

  Extra Lartë

  Qilim, qilim automobilistik, profil alumini me bojë të shurdhër, profil i rërë i ashpër etj.

  I lartë

  petëzuar me përfundim mat, panel i përbërë prej alumini, fletë alumini e veshur me përfundim mat, panel me çelik të veshur me përfund mat, etj

  Mesatare

  fletë alumini e galvanizuar, çelik inox i lëmuar, fletë alumini e përfunduar në mulli, mermer artificial, profil çeliku plastik etj.

  Mesatar-i ulët

  Pllakë mobiljesh poliesteri, alumini i lëmuar, pllakë, fletë metalike e veshur me shkëlqim, sipërfaqe e kondicionerit dhe pajisje të ndryshme të shtëpisë etj.

  I ulët

  Fletë PVC, fletë ABS, pllakë çeliku e pasqyruar, alumini i anodizuar, pllakë plastike dhe shumë më tepër produkte me sipërfaqe me shkëlqim të lartë etj.
 • Produkte te Lidhura