Rreth Nesh

TIM图片20190711103626

KUSH JEMI

CO FILM MBROJTS WUXI HAOEN, LTD ofron një gamë të gjerë dhe të larmishme të mbi 500 filmave mbrojtës shumë të zhvilluar.

Filmi ynë mbrojtës mund të përdoret gjerësisht për të mbrojtur çelik inox, alumin, metal të veshur paraprakisht, fletë dhe profil plastik, qeramikë, qilim, laminate dekorative dhe qelq etj nga gërvishtjet, shenjat dhe dëmtimet gjatë transportit, instalimit dhe procesit të pikturimit.

Komponentët tanë të përpunuar posaçërisht lejojnë zgjidhje të personalizuara për nevojat individuale të mbrojtjes së sipërfaqes.

Cilësia

Kontroll i rreptë i cilësisë për tu siguruar klientëve produkte të nivelit të lartë 

Përvoja

Vite përvojë në rritje të industrisë së filmit mbrojtës

Përshtatje

Aftësi e sofistikuar e personalizimit për industrinë tuaj specifike të aplikimeve

ÇFARË BËJMË NE

Zgjidhjet tona për Mbrojtjen e Sipërfaqes përfshijnë:
• Film mbrojtës sipërfaqësor deri në 1.8 metra i gjerë
• Filma për mbrojtjen e sipërfaqes me efekt Easy-Peel
• Sisteme ngjitëse akrilike me bazë uji
• Printim dhe markë e personalizuar në shumë ngjyra
• Filma për mbrojtjen e sipërfaqes me deri në 12 muaj rezistencë ndaj UV
• Funksion i përshtatur rezistent ndaj nxehtësisë dhe rezistent ndaj zjarrit
• Film mbrojtës i petëzuar me rezistencë ndaj rrëshqitjes dhe ujit
• Filma mbrojtës të bashkë-ekstruduar me shtresë ngjitëse të integruar

WHAT-WE-DO11
WHAT WE DO1

PRODHIMTARIA JON

Tani kemi një makinë defekt filmi, një makinë shtypi dhe petëzimi, 4 komplete makinash të veshjes me shpejtësi të lartë dhe tre grupe makinash prerëse dhe prerëse me shpejtësi të lartë. Ne gjithashtu kemi makinën e kthimit, makinerinë e tkurrjes së paketimit dhe makinerinë automatike të mbylljes së kartonit dhe pajisje të tjera të përparuara të testimit të cilësisë.

FILMI MBROJTS HAOEN është prodhuesi kryesor i filmave për mbrojtjen e sipërfaqes me mbi 20 vjet të suksesshëm në industri. Si një nga furnizuesit më të mëdhenj dhe me përvojë në Kinë, ne kemi një portofol të gjerë produktesh që i përshtaten çdo kërkese sipërfaqësore.

Nëse nuk jeni i sigurt se cili lloj filmi mbrojtës është i përshtatshëm për nevojat tuaja, ne do të punojmë me ju për të provuar opsione të ndryshme ose të rregullojmë një zgjidhje që të përshtatet me nevojat tuaja.

WHAT WE DO02
WHAT WE DO3
WHAT WE DO2
WHAT WE DO4
WHAT WE DO6