Контактирајте не

Вукси Хаоен заштитен филм копродукции, ООД

Адреса

Бр. 8 патот Лише, улица Јуки,

Округ Хуишан, Вукси,

Ianиангсу, Кина.

Е-пошта

Телефон

 0086-15601979085

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТИМЕ СО НАС?